ANA SAYFA   »  İlçemiz  »     Çamoluk Gençlik Spor

 

ÇAMOLUK GENÇLİK VE SPOR KLUBÜ

2002 yılında kurulan Çamoluk Gençlik ve Spor Kulübü 60 kişiden oluşan lisanlı futbolcusu ile 2007 yılından bu yana Giresun 2.Amatörde mücadele etmektedir. Çamoluk Gençlik ve Spor Kulübü Giresun ve Çamoluk İlçesi arasındaki ilişkilerin gelişiminde önemli bir köprü vazifesi görmektedir. 2009 yılına kadar kulüp başkanlığını Ümit Akmaz yapmış olup; 2009 yılı Kasım ayında yapılan kongrede Ramis TONBUL kulüp başkanlığına seçilmiştir.

RAMİS TONBUL KİMDİR?

2009 yılı Kasım ayında yapılan kongre ile Çamoluk Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı olan Ramis TONBUL 1985 yılı Karadikmen Köyü Doğumlu olup, ilk ve orta öğretimini Karadikmen köyünde bitirmiştir. Daha sonra Çamoluk merkeze yerleşerek Lise eğitiminide Çamoluk Lisesinde tamamlamıştır. Ramis TONBUL  Çamoluk Merkezde gıda sektöründe faliyet gösteren aile şirketlerinde yöneticilik yapmaktadır. Aynı zamanda Çamolukspor’un futbolcusu da olan Ramis TONBUL, evlidir.

 

 

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

   

                                  FAİK KALELİ        SAİM SAKIZCI       ALİ TATAR        MUSTAFA DUYAN

                                    2.BAŞKAN              MUHSAİP              KATİP                  ASİL ÜYE

 

KULÜP BİNASI

 

Kulüp Binası olarak, İlçe Merkezinde Güleç Apartmanı pasajı içerisinde bir dükkan kiralanarak kulüp lokali olarak kullanıma açılmış toplantıların yapılması ve gençlerimizin toplanma yeri gibi hizmetlerde kullanılarak tüm halkımıza ve gençlerimizin hizmetine sunulmuştur. Aşağıdaki Resimlerde Kulüp Lokalimiz ve maç öncesi lokal de toplanma anları görülmektedir.

FUTBOL SAHASI

 

Futbol Takımımızın maçlarını oynadığı saha İlçemiz merkezinde Değirmençeliği mevkisinde yaklaşık 20 dönümlük bir arazi üzerine soyunma odaları ile birlikte Giresun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce  yapılmıştır.  Aşağıdaki resimlerde sahamız ve antrenmanlarımızdan bazı anlar görülmektedir.

ÇAMOLUK GENÇLİĞİNE SAHİP ÇIKALIM

Çamoluk Gençlik ve Spor Kulübü Kendi üyelerinden ve kurumlardan aldığı destekle güçlükle ayakta durmakta olup, Çamoluklu iş adamlarımız ve halkımızın maddi ve sportif malzemeler konusunda desteğine ihtiyacı vardır. Destek ve bağışta bulunmak isteyenler Çamoluk Gençlik ve Spor Kulübü adına Alucra Ziraat Bankası Şubesinde bulunan 0127 46415381-5001 Nolu hesabına bağışta bulunabilirler veya kulüp başkanı  Ramis TONBUL’ a ait 0536 811 06 31 Nolu telefonla irtibata geçebilirler.